Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika Martina Stoessel (Tini) z dnia 2 maja 2013

Liczba wpisów: 4

violetta123leon
 
Martina Stoessel (Tini): Jestem na tym koncie pierwszy dzień, bo dopiero go założyłam xd. Mój wiek to tajemnica...moge podac na skype. Mam na imię Ewa i jestem psychofanką (nie wiem jak się pisze ale chyba tak) serialu Violetta...

Na moim blogu będzie dużo konkursów, zdjęć z serialu "Violetta" oraz wiele więcej rzeczy...

Do następnego wpisu
                                       Bay...
  • awatar Violetta666: przystojny i cudowny leon zapraszam do mnie i powodzenia
Pokaż wszystkie (1) ›
 

violetta123leon
 
Wiemy, że w listopadzie ekipa zaczęła nagrywanie
Violetta2. W tym sezonie możemy spodziewać się wielu intryg i wielu pytań na temat wyboru Violetty. Ja jestem za Leónem.

Dziś wyjawie kilka ciekawostek oraz tego co wydarzy się w Violetta2.

1.Nowi aktorzy to: Carla Pandolfi (Esmeralda), Diego Dominguez, Jerry Velasquez, Valeria Baroni, Palu Sirven, Xabiani Ponce de Leon, Clara Valentina i inni.
Jak widzicie jest ich bardzo dużo...
2.Diego Dominguez (Diego) i Valeria Baroni (Lara) będą próbowali zniszczyć związek Leona i Violetty!
3.Pablo Espinosa (Tomas), Artur Logunow (Brako)
4.Ludmiła i Diego będą czarnymi charakterami, którzy będą próbowali zniszczyć związek Violetty i Leona za pomocą planów.
5.Violetta będzie mieć nowy pokój po przeprowadzce.( ja myśle że będzie tylko troche pozmieniany)
6.W Violetta2 napewno będą grać: Violetta, Leon, Napo, Naty, Lumiła, Franceska, Camila, Maxi, Angie, Andres, Luca, Pablo, Jade, Matias, German, Olga, Ramallo, Beto, Broduey. i tyle wiem
7. W Violetta2 Violetta i Diego będą mieć romans co osłabi związek z Leonem.
8. Znajdzie się także nowa nauczycielka tańca...

Jeśli jeszcze coś znajdę od razu was powiadomię
                                                                 Bay ;3

i na koniec fotka ;**
 

violetta123leon
 
Trochę się naszukałam ale znalazłam: WYWIAD Z JORGE BLANCO (serialowy León) i oto on :

Czarny charakter z serialu „Violetta” w rzeczywistości jest romantycznym i pracowitym chłopakiem. Chcesz poznać go bliżej?

1.Udział w „Violecie” nie był twoim debiutem aktorskim. Zawsze chciałeś grać?
Mówiąc szczerze, na początku chciałem śpiewać. Zacząłem pracować jako piosenkarz i tak pojawiły się propozycje połączenia występów z graniem i tańczeniem. Jestem zakochany we wszystkich trzech obliczach.

2.„Violetta” odniosła wielki sukces. Jaki był jej sekret?
Zebranie międzynarodowej obsady oraz stworzenie solidnej ekipy. Nie jest łatwo sprawić, żeby grupa tak liczna jak nasza była tak dobrze zgrana. Tworzymy rodzinę i to widać na ekranie.

3.Jako widz, co najbardziej przyciąga cię w serialu?
Wiele rzeczy. Przede wszystkim część muzyczna i elementy komiczne.

4.Jako aktor, co daje Ci udział w projekcie takim jak ten?
Po pierwsze, to było nowe wyzwanie. Pierwszy raz grałem antagonistę. Dużo się nauczyłem, wzbogaciłem o nowe doświadczenia, poznałem niesamowitych ludzi z różnych krajów…

5.No właśnie, jak pracowało Ci się z ludźmi odmiennej narodowości? Nauczyłeś się nowych języków?
Tak, na przykład, wcześniej słabo znałem portugalski, ale teraz, dzięki koledze z Brazylii, mam okazję poćwiczyć, lepiej mówić. Zaś kontakt z językiem włoskim czy ukraińskim, językami, które wcześniej były mi obce, przysporzył mi wiele frajdy.

6.León jest arogancki i zarozumiały. Czy fanki serialu mylą Cię z nim?
Nie, one wiedzą, że moja postać jest skomplikowana i zawsze chwalą mnie za to jak gram. Oczywiście, teraz gdy oglądam serial w telewizji staram się być wobec siebie krytyczny i dostrzec szczegóły, jakie muszę dopracować.

7.Spotkałeś wiele Leonów i Ludmił w swoim życiu? Istnieją ludzie podobni do nich?
Myślę, że tak, są wszędzie. Ale ja nie lubię przyklejać im etykietek oraz dzielić na dobrych i złych. Tak naprawdę nikt nie jest zły. Mercedes (Lambre, serialowa Ludmiła) i ja mamy pokazać widzom, że nasi bohaterowie nie są do końca źli. Jeśli postępują niewłaściwie to dlatego, że mają ku temu powody.

8.Czyli masz w sobie coś z Leona?
Coś na pewno, ale nie z tego złego Leona, tylko z tego dobrego. Na przkład jego pewność siebie, która pomaga mu osiągać to, czego pragnie, nie ulegając przy tym wpływom innych. Walczy o swoje marzenia, tak jak ja. Potrafi być także romantyczny w stosunku do dziewczyn, podobnie jak ja.

 

violetta123leon
 
2 Część wywiadu z Jorge Blanco jaki znalazłam!

Mimo , że urodził się i mieszka w Meksyku Jorge Blanco często odwiedza Argentyne , a w 2013r. ma tam w naszym kraju dużo do zrobienia .Aktor był w Buenos Aires na początku 2012r. do prezentacji " Violetty " i teraz jest z powrotem do nagrania drugiego sezonu seri , która nie ma jeszcze dokładnej daty premiery . Jego debiut telewizyjny nie był przy Martinie Stoessel , a w 2007r. kiedy brał udział w musicalu High School Musical , który uczynił go sławnym w Ameryce i Europie miom , że teraz jest jeszcze sławniejszy .

1.W 2012r. swój sukces odniosła " Violetta " Zrobiłeś bilans tamtego roku ? (?)
Był wypełniony świetnymi momentami , w których wychowałem się zarówno osobiście i zawodowo , począwszy od doświadczenia w pracy w innym kraju dla międzynarodowych odbiorców Z drugiej strony zdobyłem też wspaniałych , oddanych przyjaciół .

2.Przez rzeczy osobiste , możesz poczuć się dorosły ?
Wcześniej byłem bardziej powściągliwy , cichy . Dzięki " Violettcie " , czyli moim pierwszym dziełu w świecie aktorstwa , dowiedziałem się , że trzeba się otworzyć i być bardziej rozważnym .Również dzięki ludziom , których spoykałem np. Pablo Espinosa  , który jest świetnym facetem i  super osobą , którą podziwiam za pasje i obsesyjne poświęcenie dla muzyki .Ewentualnie moge powiedzieć , że jest moim najlepszym przyjacielem . Zdobyłem to doświadczenie w Argentynie .

3.Masz zamiar spędzić lato w kraju .Zdradzisz nam jakieś szczegóły drugiego sezonu " Violetty " ?
Historia bardzo się zmieni .Są tam nowe postacie takie jak Diego , który grany jest przez hiszpańskiego aktora Diega Domiguez'a i wiele innych , których nie moge jeszczę ujawnić . Będą też inne problemy .

4.A co do Leona , twojej postaci ?
Ten sezon pokauje jego osobowość i zauważalny wzrost .Tylko trzeba poczekać kilka miesięcy .

i  to na tyle....
                                             Bay ;*